Çukurova’nın bereketli topraklarından yurdun 4 bir yanına: Nuri Bey Çiftliği

Dalındaki Tazelikle Kapınıza Teslim

Online meyve satış sitesi Nuri Bey Çiftliği (www.nuribeyciftligi.com), “Nerede o çocukluğumuzdaki tatlar” diye anılan, her âna tadıyla, kokusuyla, eşsiz lezzeti ve doğallığıyla zamanda yolculuğa çıkaran meyvelerin adresidir.

Nuri Bey Çiftliği’nin de ismini aldığı Yüksek Ziraat Mühendisi Nuri Çomu’nun Çukurova’nın bereketli topraklarına attığı ilk adımın üzerinden geçen yaklaşık yarım asır süresinde bizler için vazgeçilmeyen olmuştur toprak. Nuri Bey Çiftliği’nin meyveleri, bir verip bin alınan Çukurova toprağının bereketiyle, doğallığıyla ve lezzetiyle hanelere ulaşmaktadır. Uzun süredir toprakla uğraşan ve bereketini topraktan alan Sunar Grup şirketlerinden NÇS Tarım’ın markası olan online meyve satış sitesi Nuri Bey Çiftliği, bin bir emekle özel olarak üretilen, Türkiye’nin ilk hasatlarının gerçekleştiği Çukurova’da yetişmiş, eşi benzeri bulunmayan çeşitteki ürünleriyle meyveler dalındaki tazelikle adresinize gönderilmektedir.  

Bu Lezzet Tüm Türkiye’nin

Kendi arazileri üzerinde, yeni nesil sert ve yumuşak çekirdekli yaklaşık 65.000 sertifikalı meyve ağacı ile üretimini gerçekleştiren Nuri Bey Çiftliği’nde, alanında deneyimli ziraat mühendisleri ve uluslararası tarım danışmanları ile izlenebilir tarım kriterlerine uygun meyve yetiştirilmektedir. Çiftlikte modern tarım tekniklerinin yanı sıra İyi Tarım Uygulaması ve Global Gap sertifikaları güvencesiyle 8 çeşit erik, 6 çeşit nektarin, 4 çeşit şeftali, 2 çeşit mandalina, 2 çeşit elma, 2 çeşit nar, 1 çeşit limon ve 1 çeşit hurma yetiştirilmekte, ayrıca kurutulmuş elma, mandalina, hurma, portakal dilimleri, cevizli hurma pestili sarma ve erik pestili üretilmektedir.

Nuri Bey Çiftliği, insan ve çevre sağlığı açısından sorunsuz, sağlıklı ürünler ile nesilden nesle vazgeçilmeyen tat olma yolunda ilerlemektedir.